Lietuviškas medieval fantasy roleplay forumas!
 
rodiklisIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 Kariuomenės barakai

Go down 
AutoriusPranešimas
GM
Admin
GM

Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2017-01-16

Kariuomenės barakai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kariuomenės barakai   Kariuomenės barakai EmptyŠt. 03 18, 2017 10:29 pm

Šie barakai - tai vieta, kurioje visi arba bent jau daugumą sostinės karių miega, valgo ir treniruojasi. Pats pastatas atrodo gana prabangiai. Įėjimą puošią šarvuotų riterių statūlos bei gražios kolonos, barakas pastatytas iš tamsiai rudų plytų. Kiemelyje, kiek tolėliau galima pamatyti miesto kareivius, kurie treniruojasi vienas su kitu.

Kariuomenės barakai VVEhMak

Įžengus pro paradines duris yra įeinama į platų koridorių, prieš akis galima išvysti labai dideles duris, kurios veda į treniruočių bei kovų areną.

Koridorius:
 

Įėjus į arenos patalpą pro pagrindines dideles duris vidury matome apvalią areną, į kurią norint patekti reikia šoktelėti per metrą žemyn mat pati arena yra giliau nei akmeninės grindys. Aplinkui areną yra akmeniniai suolai išdelioti it kokiam koliziejui, čia kariai gali prisėsti, kad pažiūrėtų kaip kiti kaunasi. Kartais kovos būna intensyvios tad labai sukausto pašalinių karių dėmesį.

Kariuomenės barakai TWt4eNf

Arenos viduryje dažniausiai karius treniruoja vienas iš pačių stipriausių sostinėje esančių karių. Jos vardas - Farah. Tai rudaplaukė mergina, kuri visada nešioja metalinę kaukę. Niekas nėra matęs jos tikro veido. Ji yra gana griežto ir negailestingo charakterio, gerai moka pakelti kareivių moralę bei niekada nenusileidžia savo priešininkams.

Farah nuotrauka:
 

Einant koridoriu į šoną galima rasti laiptus, kurie veda į antrą aukštą. Visas antras aukštas yra skirtas karių miegamajam. Čia dauguma karių nakvoja, ilsisi tam, kad atgautų prarastas jėgas. Nors patalpoje nakvoja tiek moterys, tiek vyrai, tačiau vyriškos lyties atstovai savo geidulingomis akimis nenužiūrinėja moterų mat visi tvirtai laikosi disciplinos.

Kariuomenės barakai EnZxHtk

Pirmam aukšte, koridoriaus gale randasi vado kambarys. Karo vadas - tai žmogus atsakingas už visus sostinės kareivius, jis vadovauja įvairiuose mūšiuose, rengia žygius bei įsakinėja kariams. Šioje patalpoje jis sprendžią įvairius reikalus susijusius su sostinės kariuomene.  

Kariuomenės barakai GDhzEKj

Karo vado vardas yra Ebrardus. Tai patyrusio žmogaus amžių turintis vyriškis, kuris dirba savo darbą jau 29-erius metus. Vyrukas gerai pažįsta visus savo karius bei labai sunkiai priima į kariuomenę naujus. Į sostinę dažnai užplūsta prašalaičiai iš skurdžių kaimelių, kurie nori įstoti į armiją, tokių tipelių Ebrardus labai nemėgsta. Dažnai, visiems norintiems įstoti jis duodą labai sunkią užduotį, kurią įvykdęs karys parodo, kad yra vertas būti Strunmah kariu.

Ebrardus nuotrauka:
 
Atgal į viršų Go down
http://floorsofkelgard.lithuanianforum.com
 
Kariuomenės barakai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Floors of Kelgard :: Strunmah - I aukšto sostinė-
Pereiti į: