Lietuviškas medieval fantasy roleplay forumas!
 
rodiklisIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 Pilis

Go down 
AutoriusPranešimas
GM
Admin
GM

Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2017-01-16

Pilis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pilis   Pilis EmptyTr. 03 22, 2017 11:54 pm

Pilis:
 
Pilis yra pačioje miesto viršūnėje, į ją patekti galima lipant dideliais akmeniniais laiptais į viršų. Visur galima išvysti sargybinių, ant pilies stogo ir bokštelių stovi lankininkai, kurie saugo pilį visą parą, o prie pačio įėjimo į pilį stovi du sargybiniai, kurie praleidžia tik tuos žmones, kurie turi svarią priežastį čia ateiti, arba kurie turi pakvietimo laišką.

Įėjus į pilies vidų pro dideles medines duris galima išvysti įspūdingą, prabangią patalpą išpuoštą įvairiais ornamentais ant sienų, kolonomis bei didelėmis raudonomis vėliavomis. Pačiame patalpos gale yra sostas, ant kurio sėdi I aukšto karalius. Iš abiejų sosto pusių sudarę liniją stovi stipriausi miesto sargybiniai saugantys karalių.

Pilis IFSSxaz

Karaliaus tikras vardas yra William, tačiau šitaip į jį niekas nesikreipia mat tai reikštų nepagarbą. Į jį yra kreipiamasi Jūsų Didenybė. Karalius tai juodų, surištų į kasą plaukų vyriškis, kuris yra apsirengęs prabangiai, tamsiai raudonais paauksuotais rūbais, o savo ginklo dėkle laiko vieną iš legendinių Kelgarde esančių kardų - Soulsiphon. Karalius nusimano ir turi patirties tiek diplomatiškuose reikaluose, tiek kariškuose.

Karaliaus Williamo I nuotrauka:
 
Atgal į viršų Go down
http://floorsofkelgard.lithuanianforum.com
 
Pilis
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Floors of Kelgard :: Strunmah - I aukšto sostinė-
Pereiti į: