Floors of Kelgard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lietuviškas medieval fantasy roleplay forumas!
 
rodiklisIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Forumo sistema

Go down 
AutoriusPranešimas
GM
Admin
GM


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2017-01-16

Forumo sistema Empty
RašytiTemos pavadinimas: Forumo sistema   Forumo sistema EmptyTr. 01 25, 2017 4:13 pm

Taigi, šis forumas naudoja GM sistemą. GM (tai yra aš) - yra žmogus atsakingas už aplinkos bei NPC valdymą, questų kūrimą ir davimą ir panašiai. Trumpai tariant, ši sistema padaro taip, kad jūs galite RPinti, kad ir pats vienas, nes GM visada jums atrašys, duos veiklos ir tiesiog neleis jums nuobodžiauti. Jei pilnai šios sistemos nesupratote tiesiog pasiskaitykite kitų žmonių RP arba pamėginkite paroleplayint patys ir greitai viską perkąsit.

Kaip veiks kovos?

Kovos sistema turėtų būti gana paprasta. Bent jau stengiausi ją padaryti suprantamą visiems: tiek RP naujokams, tiek senbūviams. Kovoti reikės su kauliukais aka dices, kuriuos rasite kai norėsite atsakyti į temą tiesiai po send ir preview mygtukų.

Forumo sistema NoryAOA

Parašę norimą ataką spaudžiat čia ir pasirenkat kokio lygio dice norite mesti.

Forumo sistema 1MGYAsw

• Lvl0 dice gali mesti, bet koks žaidėjas. Šis dice įkerta lygiai 0 ir nepadaro jokios žalos. Kam šito dice reikia? Na, manau labai retai tačiau būna situacijų kai jūsų veikėjas puola, bet specialiai nenori padaryti jokios žalos, tam ir skirtas lvl0 dice, kuris kerta 0. Jis duoda jūsų RP daugiau laisvės.
• Lvl1 dice naudojamas nuo 1 iki 2 lygio žaidėjų. Įkerta nuo 1 iki 6. Turi šansą ir nepataikyti.
• Lvl3 dice naudojamas nuo 3 iki 5 lygio žaidėjų. Įkerta nuo 3 iki 9. Turi šansą ir nepataikyti.
• Lvl6 dice naudojamas nuo 6 iki 8 lygio žaidėjų. Įkerta nuo 9 iki 15. Turi šansą ir nepataikyti.
• Lvl9 dice naudojamas nuo 9 iki 9< lygio žaidėjų. Įkerta nuo 15 iki 21. Turi šansą ir nepataikyti.

Kiekvienas pradedantysis veikėjas turi tik vieną kauliuką, kurį gali mesti. Papildomų kauliukų bus įmanoma gauti tik vykdant tam tikrus questus, gaunant tam tikrus itemus ar panašiai. Taip, kad jeigu neturite papildomo kauliuko šičia skaičiaus nekeiskite.

Forumo sistema ZUMMVXZ

Skill sistema

Skillai bus dviejų rūšių battle ir ability. Battle skillai tai įvairūs koviniai veiksmai naudojami kovojant prieš NPC ar kitus žaidėjus, tuo tarpu ability skillai yra jūsų veikėjo nuosavi įgūdžiai, kurie yra nesusiję su kovomis tarkim cooking, lockpicking, smithing ar panašiai.

Kiekvienas pradedantysis veikėjas turės 6 battle skillpoints, su kuriais jis galės susikurti savo battle skillus. Battle skillai yra trejų rūšių:

• Offensive (skillas, kuris padaro žalos priešininkui)
• Defensive (skillas, kuris kaip nors jus apsaugo nuo žalos)
• Support (skillas, kuris duoda jum ar kitiem kokių bonusų kaip pagydimas ar panašiai)

Kiek battle skillpoints kainuos battle skillo kūrimas priklausys nuo jo stiprumo.

• Stiprus skillas kainuos 6 įgūdžių taškus.
• Vidutiniškai stiprus kainuos 3 įgūdžių taškus.
• Silpnas skillas kainuos 2 įgūdžių taškus.

Battle skillus susikursite patys ir nusiųsite juos man PM žinute. Siųsdami parašykit skillo tipą (offensive, defensive, support), skillo stiprumą (stiprus, vidutiniškas, silpnas), skillo pavadinimą bei svarbiausią ką šitas skillas daro ir aš atitinkamai juos įvertinsiu t.y. parašysiu kiek MP kainuos jo panaudojimas ir surašysiu po jūsų veikėjo anketa. Kurkite atsakingai, kurdami daugiau nei vieną skillą siūlyčiau sugalvoti geras kombinacijas. Jei battle skillai gerai veiks tarpusavy turėsite didesnių šansų laimėti prieš savo priešininkus. Pirmo lygio žaidėjas viename poste gali panaudoti iki dviejų skillų, trečio - tris, šešto - keturis, devinto - penkis, taipogi skill naudojimas neatima dices tad viename poste galite mesti ir dice ir naudoti skillus. Norint panaudoti battle skillą parašius veiksmą po apačią parašot [Naudoti: skillpavadinimas]. Pavyzdys: 
Spoiler:
 


Taipogi kiekvienas naujas veikėjas gaus 4 ability skillpoints. Juos galima išleisti ant betkokių norimų abilities kaip vogimas, derėjimasis, žvejyba, potionų gaminimas ar panašiai. Ant kokių abilities leisit savo points spręsite patys, nes duosiu laisvės abilities susikurti patiems. Žinoma, siūlau jas susikurti naudingas, tam kad jos praverstų jūsų roleplayuje tarkim kalvystės ability leistų jums kurtis savo pačio šarvus, žvejo leistų jums sužvejoti žuvų, kurias būtų galima parduoti arba jas iškepus pasigydyti HP ir t.t. Kiekviena ability prasideda nuo 0 lvl. Davę 5 skillpoints tai ability jūsų ability lvl pasieks 5 lvl. Tarkim, kuriates veikėją, kuris yra virėjas ir norit išleist 3 ability skillpoints ant cooking: prie abilities prisirašot cooking lvl 3.
Kelti savo ability lygius bei įgauti naujų abilities galėsite rpinant, pavyzdžiui, jeigu jūsų veikėjas iškepa žuvų jis pasikelia savo cooking lygį ir gali iškepti geresnį maistą, kuris duoda daugiau bonusų. Tačiau jei jūsų veikėjo anketoje prie abilities nėra cooking ir jis nemoka kepti vadinas jo cooking lvl yra 0 ir jūsų veikėjas turi pamėgint pagaminti nors vieną patiekalą tam, kad pasikeltų iki pirmo lygio. Tada cooking bus prirašytas prie veikėjo anketos kaip 1 lvl. Tas pats ir su kitom abilities. Pavyzdžiui, jūsų veikėjas nemoka vagiliaut ir prie abilities savo anketoje neturi pickpocketing, vadinasi, jūsų veikėjui reikia per RP pamėginti kažką pavogti, kad pasikeltų savo pickpocketing lygį iki lvl 1 ir tada jis bus prirašytas prie veikėjo abilities. Manau supratot. Jeigu iškyla kokių nors klausimų visada galite paklausti manęs bet ko >klausimų ir atsakymų temoje<.
Atgal į viršų Go down
https://floorsofkelgard.lithuanianforum.com
 
Forumo sistema
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Floors of Kelgard :: Pradžia :: Informacija-
Pereiti į: